-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Деревина (Деревина дров’яна, 1 групи, колоті)
Оголошено тендер
149 216.00
UAH
Номер:
3014cf6dd52f4cb4a722c8b8f54e8919
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-01-001306-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
КП "Козятинський міський центр первинної медико-санітарної допомоги Козятинської міської ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41783594
-
Адреса:
22100, Україна, Вінницька область, місто Козятин, вулиця Незалежності, 75
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КП "Козятинський міський центр первинної медико-санітарної допомоги Козятинської міської ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41783594
-
Адреса:
22100, Україна, Вінницька область, місто Козятин, вулиця Незалежності, 75
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
149 216.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Деревина (Деревина дров’яна, 1 групи, колоті)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 Деревина
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
01.09.2026 09:42
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Укладення прямого договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу, згідно підпункту 6 пункту 13 Постанови КМУ №1178 від 12.10.2022 р. "Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України "Про публічні закупівлі", на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування" (далі - Особливості), через відміну попередніх відкритих торгів з особливостями «UA-2026-08-17-009289-a» (далі – Відкриті торги) для закупівлі товару «Деревина (Деревина дров’яна, 1 групи, колоті)» за предметом ДК 021-2015: «03410000-7 - Деревина»
-
Дата публікації:
01.09.2026 09:44
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:2111 - Первинна медична допомога населенню, що надається центрами первинної медичної (медико-санітарної) допомоги
Адміністративно-територіальна класифікаціяКозятинська
Сума149 216.00 UAH