• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Бензин А95 та Дизельне пальне

Завершена

453 560.00 UAH з ПДВ
Номер: c5df2aadc30c41f499845609cbcdaf8f
Внутрішній номер закупівлі: 30247868
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-01-000946-a   
Замовник: Новоселицька міська рада
Контактна особа: Ракоча Майя Іванівна +380373350988 doporoginovrada@gmail.com https://www.novoselica.cv.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 453 560.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин А95 та Дизельне пальне
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 5400 літр
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 60300, Україна, Чернівецька область, Новоселиця, вул. Каштанова,7 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПП «УКРПАЛЕТСИСТЕМ»
Ціна пропозиції 453 560.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 09:49
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 8260c6e060174dbfb57ad8085835dde0
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-01-000946-a-a1
Постачальник: ПП «УКРПАЛЕТСИСТЕМ»
Номер договору: Т-Ю-0826-31109
Сума договору: 453 560.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 377 966.67 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання: 31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний
договір
витяг інформація про кінцевих беніфіціарів