-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Бензин А95 та Дизельне пальне
Оголошено тендер
453 560.00
UAH
Номер:
1024bb8e4de84bb999a9e7607cd2aa31
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-01-000967-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Новоселицька міська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04062050
-
Адреса:
60300, Україна, Чернівецька область, місто Новоселиця, вул. Каштанова, 7
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Новоселицька міська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04062050
-
Адреса:
60300, Україна, Чернівецька область, місто Новоселиця, вул. Каштанова, 7
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
453 560.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Бензин А95 та Дизельне пальне
Примітки:
у звязку з відсутністю учасників на Відкритих торгах з особливостям ідентифікатор UA-2026-08-22-000260-a
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
01.09.2026 09:22
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Бензин А95 та Дизельне пальне
Кількість
5400 літр
Період постачання
до 31.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:0150 - Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад
Адміністративно-територіальна класифікаціяНовоселицька
Сума74 215.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:4060 - Забезпечення діяльності палаців i будинків культури, клубів, центрів дозвілля та iнших клубних закладів
Адміністративно-територіальна класифікаціяНовоселицька
Сума22 475.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:8130 - Забезпечення діяльності місцевої та добровільної пожежної охорони
Адміністративно-територіальна класифікаціяНовоселицька
Сума118 350.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:0150 - Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад
Адміністративно-територіальна класифікаціяНовоселицька
Сума177 790.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1080 - Надання спеціалізованої освіти мистецькими школами
Адміністративно-територіальна класифікаціяНовоселицька
Сума15 780.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:5062 - Підтримка спорту вищих досягнень та організацій, які здійснюють фізкультурно-спортивну діяльність в регіоні
Адміністративно-територіальна класифікаціяНовоселицька
Сума44 950.00 UAH