-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту електрокозлового крану. ДК 021:2015-50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки.
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-000880-a
Джерело фінансування закупівлі: власний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства).
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 17.09.26 16:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 17.09.26 16:00)
299 025.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
16
дн
02
год
43
хв
07
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
9327d66281134ad784d1de43f421a411
Внутрішній номер закупівлі:
30247797
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-000880-a
Замовник:
РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ОДЕСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081200
-
Адреса:
00000, Україна, Одеська область, Одеса, Україна, м. Одеса, вул. Пантелемонівська 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Шаповал Олександр Анатолійович 38 048 727 36 65 tender@odz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
299 025.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
01.09.2026 09:42 - 14.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
01.09.2026 09:42 - 17.09.2026 16:00
Період оскарження:
01.09.2026 09:42 - 14.09.2026 00:00
Аукціон:
з 18.09.2026 14:13
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴299 025.00 Послуги з поточного ремонту електрокозлового крану.