• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з поточного ремонту електрокозлового крану. ДК 021:2015 – 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки.

Оголошено тендер

358 830.00 UAH
Номер: 66e756ae393244fdb54ec38577fd97fb
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-01-000329-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ОДЕСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
Замовник: РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ОДЕСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
Очікувана вартість: 358 830.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з поточного ремонту електрокозлового крану. ДК 021:2015 – 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки.
Примітки: Протокол № 68/Ш від 01.09.2026
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки
Дата опублікування: 01.09.2026 08:37

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Описвласні кошти
Сума358 830.00 UAH