-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Реконструкція зовнішніх мереж водопостачання та водовідведення корпусу № 1 інфекційного відділення КП "Володимирське територіальне медичне об'єднання" Володимирської міської ради по вулиці Шухевича генерала,10 в м. Володимир, Волинської області» (ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-000831-a
Мова тендерної пропозиції – українська. Під час проведення процедур закупівель усі документи, що готуються замовником, викладаються українською мовою, а також за рішенням замовника одночасно всі документи можуть мати автентичний переклад іншою мовою. Визначальним є текст, викладений українською мовою.
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
1 203 326.67
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
13
год
00
хв
23
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
8c25d2fe6d9f4b098203dc17ef3e407c
Внутрішній номер закупівлі:
30247750
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-000831-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВОЛОДИМИРСЬКЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ" ВОЛОДИМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42631325
-
Адреса:
44700, Україна, Волинська область, м. Володимир, вул. Шпитальна, буд. 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сергій Володимирович Федорович +380938834530 serg38r@meta.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
1 203 326.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
01.09.2026 09:37 - 14.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
01.09.2026 09:37 - 17.09.2026 00:00
Період оскарження:
01.09.2026 09:37 - 14.09.2026 00:00
Аукціон:
з 17.09.2026 14:31
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 203 326.67 «Реконструкція зовнішніх мереж водопостачання та водовідведення корпусу № 1 інфекційного відділення КП "Володимирське територіальне медичне об'єднання" Володимирської міської ради по вулиці Шухевича генерала,10 в м. Володимир, Волинської області» (ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)