-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Реконструкція зовнішніх мереж водопостачання та водовідведення корпусу № 1 інфекційного відділення КП "Володимирське територіальне медичне об'єднання" Володимирської міської ради по вулиці Шухевича генерала,10 в м. Володимир, Волинської області» (ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
Оголошено тендер
1 443 992.00
UAH
Номер:
7cfec0f1d2a54e85b63ba6833e8c04f5
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-011398-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВОЛОДИМИРСЬКЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ" ВОЛОДИМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42631325
-
Адреса:
44700, Україна, Волинська область, м. Володимир, вул. Шпитальна, буд. 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВОЛОДИМИРСЬКЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ" ВОЛОДИМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42631325
-
Адреса:
44700, Україна, Волинська область, м. Володимир, вул. Шпитальна, буд. 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 443 992.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«Реконструкція зовнішніх мереж водопостачання та водовідведення корпусу № 1 інфекційного відділення КП "Володимирське територіальне медичне об'єднання" Володимирської міської ради по вулиці Шухевича генерала,10 в м. Володимир, Волинської області» (ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
31.08.2026 15:47
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:2170 - Підготовка та реалізація публічних інвестиційних проектів / програм публічних інвестицій за рахунок коштів місцевого бюджету в галузі охорони здоров’я
Адміністративно-територіальна класифікаціяВолодимирська
Сума1 443 992.00 UAH