-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги із забезпечення одноразовим харчуванням учнів 1-4 та 5-11 класів Ратнівського ліцею №2 ім. М. Заліпи Ратнівської селищної ради(кейтеринг).(Класифікація за ДК 021:2015 - 55520000-1 «Кейтерингові послуги»)
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-000829-a
Завершена
3 910 503.00
UAH без ПДВ
Номер:
6c7d8ea586e846489d74b629b534d96c
Внутрішній номер закупівлі:
30247746
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-000829-a
Замовник:
Ратнівський Ліцей №2 імені Миколи Заліпи
×
-
Код ЄДРПОУ:
20132672
-
Адреса:
44101, Україна, Волинська область, Ковельський р-н, селище міського типу Ратне, Шевченка, будинок 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Аврамук Станіслав 380961117578 stasavramuk@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
3 910 503.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги із забезпечення одноразовим харчуванням учнів 1-4 та 5-11 класів Ратнівського ліцею №2 ім. М. Заліпи Ратнівської селищної ради(кейтеринг).(Класифікація за ДК 021:2015 - 55520000-1 «Кейтерингові послуги»)
Кількість
1 послуга
Період постачання
01.09.2026 - 24.12.2026
Місце постачання
44101, Україна, Волинська область, Ковельський р-н, селище міського типу Ратне, Шевченка, будинок 7
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "РАМЕДАС УКРАЇНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41602890
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, Січових Стрільців 12/42
Ціна пропозиції
3 910 503.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 09:37
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
f155414e3ced48b7839cab636096c0e7
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-01-000829-a-a1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "РАМЕДАС УКРАЇНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41602890
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, Січових Стрільців 12/42
Номер договору:
129
Сума договору:
3 910 503.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Послуги із забезпечення одноразовим харчуванням учнів 1-4 та 5-11 класів Ратнівського ліцею №2 ім. М. Заліпи Ратнівської селищної ради(кейтеринг).(Класифікація за ДК 021:2015 - 55520000-1 «Кейтерингові послуги»): 3 910 503.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний