• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Клапани запобіжні

Завершена

9 120 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 337d47ab3d7a47ba852c95f303e2254b
Внутрішній номер закупівлі: 30247713
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-01-000786-a   
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Контактна особа: Смагула Роман Михайлович 380503730654 Roman.SmahulaST@Ukrnafta.com
Класифікатор ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: 09.07.2026 року в електронній системі закупівель було оголошено відкриті торги за предметом закупівлі: «Клапани запобіжні», ідентифікатор закупівлі UA-2026-07-09-005105-a (далі – Закупівля). 23.07.2026 року через неподання у строк, установлений Замовником, жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах, Закупівля була автоматично відмінена електронною системою закупівель на підставі підпункту другого пункту 51 Особливостей. Враховуючи зазначене, з метою забезпечення наявної потреби, є необхідність та підстави прийняти рішення щодо здійснення Закупівлі відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей.
Очікувана вартість: 9 120 000.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
інша подія - 30%
поставка товару - 70%
Умови поставки:
підписання договору - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Клапан запобіжний фланцевий СППК 17с56нж DN 50 мм PN 1,6 МПа з КМЧ
Код ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої
Кількість 32 штука
Період постачання до 29.03.2027
Місце постачання Відповідно до документації
Клапан запобіжний фланцевий СППК 17с56нж DN 80 мм PN 1,6 МПа з КМЧ
Код ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої
Кількість 6 штука
Період постачання до 29.03.2027
Місце постачання Відповідно до документації
Клапан запобіжний фланцевий СППК 17с56нж DN 100 мм PN 1,6 МПа з КМЧ
Код ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої
Кількість 4 штука
Період постачання до 29.03.2027
Місце постачання Відповідно до документації
Клапан запобіжний фланцевий СППК 17с56нж DN 50 мм PN 4,0 МПа з КМЧ
Код ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої
Кількість 21 штука
Період постачання до 29.03.2027
Місце постачання Відповідно до документації
Клапан запобіжний фланцевий СППК 17с56нж DN 80 мм PN 4,0 МПа з КМЧ
Код ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої
Кількість 16 штука
Період постачання до 29.03.2027
Місце постачання Відповідно до документації
Клапан запобіжний фланцевий СППК 17с56нж DN 100 мм PN 4,0 МПа з КМЧ
Код ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої
Кількість 6 штука
Період постачання до 29.03.2027
Місце постачання Відповідно до документації
Клапан запобіжний фланцевий СППК 17с56нж DN 150 мм PN 4,0 МПа з КМЧ
Код ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої
Кількість 2 штука
Період постачання до 29.03.2027
Місце постачання Відповідно до документації
Клапан запобіжний фланцевий СППК 17с56нж DN 50 мм PN 6,3 МПа з КМЧ
Код ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої
Кількість 12 штука
Період постачання до 29.03.2027
Місце постачання Відповідно до документації
Клапан запобіжний фланцевий СППК 17с56нж DN 80 мм PN 6,3 МПа з КМЧ
Код ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої
Кількість 10 штука
Період постачання до 29.03.2027
Місце постачання Відповідно до документації
Клапан запобіжний фланцевий СППК 17с56нж DN 100 мм PN 6,3 МПа з КМЧ
Код ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої
Кількість 7 штука
Період постачання до 29.03.2027
Місце постачання Відповідно до документації
Клапан запобіжний фланцевий СППК 17с56нж DN 25 мм PN 10,0 МПа з КМЧ
Код ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої
Кількість 2 штука
Період постачання до 29.03.2027
Місце постачання Відповідно до документації
Клапан запобіжний фланцевий СППК 17с56нж DN 50 мм PN 16,0 МПа з КМЧ
Код ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої
Кількість 12 штука
Період постачання до 29.03.2027
Місце постачання Відповідно до документації
Клапан запобіжний фланцевий СППК 17с56нж DN 80 мм PN 16,0 МПа з КМЧ
Код ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої
Кількість 9 штука
Період постачання до 29.03.2027
Місце постачання Відповідно до документації
Клапан запобіжний фланцевий СППК 17с56нж DN 100 мм PN 16,0 МПа з КМЧ
Код ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої
Кількість 7 штука
Період постачання до 29.03.2027
Місце постачання Відповідно до документації
Блок запобіжних клапанів DN 100 мм PN 4,0 МПа з КМЧ
Код ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої
Кількість 10 штука
Період постачання до 29.03.2027
Місце постачання Відповідно до документації
Клапан запобіжний фланцевий з ручним підривом СППКР 17с56нж DN 50 мм PN 1,6 МПа з КМЧ
Код ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої
Кількість 7 штука
Період постачання до 29.03.2027
Місце постачання Відповідно до документації
Клапан запобіжний фланцевий з ручним підривом СППКР 17с56нж DN 80 мм PN 1,6 МПа з КМЧ
Код ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої
Кількість 4 штука
Період постачання до 29.03.2027
Місце постачання Відповідно до документації
Клапан запобіжний муфтовий з ручним підривом 17б5бк DN 25 мм PN 1,6 МПа
Код ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої
Кількість 6 штука
Період постачання до 29.03.2027
Місце постачання Відповідно до документації
Клапан запобіжний фланцевий з ручним підривом СППКР 17с56нж DN 25 мм PN 4,0 МПа з КМЧ
Код ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої
Кількість 1 штука
Період постачання до 29.03.2027
Місце постачання Відповідно до документації
Клапан запобіжний фланцевий СППК 17с56нж DN 25 мм PN 1,6 МПа з КМЧ
Код ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої
Кількість 2 штука
Період постачання до 29.03.2027
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ «АРМА-С»
Ціна пропозиції 9 120 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 09:34
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 5e3bc88d35524d818e30d1e16257c626
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-01-000786-a-a1
Постачальник: ТОВ «АРМА-С»
Номер договору: 13/4089-МТР/26
Сума договору: 9 120 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 7 600 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 30.09.2027 00:00
Дата підписання: 31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
13-4089-МТР-26.pdf
zip
13-4089-МТР-26.pdf.zip