• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

Клапани запобіжні

Оголошено тендер

9 120 000.00 UAH
Номер: bf532345088848a38d309eb0536f6835
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-14-006757-a
Тип процедури: Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Очікувана вартість: 9 120 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Клапани запобіжні
Примітки: Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу відповідно до підпункту 6 пункту 13 постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178 (у.о. Смагула Р.М.)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої
Дата опублікування: 14.08.2026 12:43
Історія обґрунтування:

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписСума з ПДВ
Сума9 120 000.00 UAH