-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Датчик тиску «Сафір М»-5430-02-УХЛ3.1*(+5…+80)-0,25-16,0 kРа-10-42-Н37У-РГ-(2,5…63,0 kРа) ДК 021:2015 –38420000-5 – «Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів»
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-000774-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 09:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 09:00)
57 670.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
22
год
27
хв
30
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
7c6b8bdff6fd4948ab1d1d491e9abe77
Внутрішній номер закупівлі:
30247701
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-000774-a
Замовник:
ЛМКП "Львівтеплоенерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05506460
-
Адреса:
79040, Україна, Львівська область, Львів, вул.Данила Апостола 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Наталія Козак +380322293011 kozak_natalia@lte.lviv.uaua https://www.lte.lviv.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
57 670.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
01.09.2026 09:33 - 14.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
01.09.2026 09:33 - 17.09.2026 09:00
Період оскарження:
01.09.2026 09:33 - 14.09.2026 00:00
Аукціон:
з 18.09.2026 12:07
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴57 670.00 Датчик тиску «Сафір М»-5430-02-УХЛ3.1*(+5…+80)-0,25-16,0 kРа-10-42-Н37У-РГ-(2,5…63,0 kРа) ДК 021:2015 –38420000-5 – «Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів»