-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Датчик тиску «Сафір М»-5430-02-УХЛ3.1*(+5…+80)-0,25-16,0 kРа-10-42-Н37У-РГ-(2,5…63,0 kРа) ДК 021:2015 –38420000-5 – «Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів»
Оголошено тендер
69 204.00
UAH
Номер:
33fe84490a624b198c6013f9e52649f9
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-01-000497-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ЛМКП "Львівтеплоенерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05506460
-
Адреса:
79040, Україна, Львівська область, Львів, вул.Данила Апостола 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ЛМКП "Львівтеплоенерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05506460
-
Адреса:
79040, Україна, Львівська область, Львів, вул.Данила Апостола 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
69 204.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Датчик тиску «Сафір М»-5430-02-УХЛ3.1*(+5…+80)-0,25-16,0 kРа-10-42-Н37У-РГ-(2,5…63,0 kРа)
ДК 021:2015 –38420000-5 – «Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів»
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів
Дата опублікування:
01.09.2026 08:49
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Датчик тиску «Сафір М»-5430-02-УХЛ3.1*(+5…+80)-0,25-16,0 kРа-10-42-Н37У-РГ-(2,5…63,0 kРа)
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума69 204.00 UAH