-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Запасні частини до автотракторної техніки
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-000682-a
Запасні частини до автотракторної техніки
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 10:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 10:00)
3 195 047.41
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
18
год
46
хв
58
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
9514cd73caa045a88da3418750b487b2
Внутрішній номер закупівлі:
30247611
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-000682-a
Замовник:
ФІЛІЯ "ЦЕНТР З БУДІВНИЦТВА ТА РЕМОНТУ КОЛІЇ" АТ "УКРЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43112236
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Деменюк Олександр Олександрович 380630374062 Demeniuk91@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
43630000-8 Частини прохідних машинАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
3 195 047.41 UAH без ПДВ
Період уточнення:
01.09.2026 09:26 - 14.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
01.09.2026 09:26 - 17.09.2026 10:00
Період оскарження:
01.09.2026 09:26 - 14.09.2026 00:00
Аукціон:
з 18.09.2026 15:53
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴994 000.54 Лот 1 - Запасні частини до автотракторної техніки
- Лот №2 ₴2 201 046.87 Лот 2 - Запасні частини до автотракторної техніки