• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Запасні частини до автотракторної техніки

Оголошено тендер

3 834 056.91 UAH
Номер: 0f0b8c87870f478fa62008db9d66af34
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-01-000696-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ФІЛІЯ "ЦЕНТР З БУДІВНИЦТВА ТА РЕМОНТУ КОЛІЇ" АТ "УКРЗАЛІЗНИЦЯ"
Замовник: ФІЛІЯ "ЦЕНТР З БУДІВНИЦТВА ТА РЕМОНТУ КОЛІЇ" АТ "УКРЗАЛІЗНИЦЯ"
Очікувана вартість: 3 834 056.91 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Запасні частини до автотракторної техніки
Примітки: Запасні частини до автотракторної техніки
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 43630000-8 Частини прохідних машин
Дата опублікування: 01.09.2026 09:05

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума3 834 056.91 UAH