-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Запобіжники
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-000492-a
Завершена
113 832.00
UAH з ПДВ
Номер:
264e45a02cce4a7aacd5e0da6df4b24a
Внутрішній номер закупівлі:
30247414
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-000492-a
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00135390
-
Адреса:
04053, Україна, Київська область, Київ, 04053, м.Київ, Шевченківський район, ПРОВУЛОК НЕСТОРІВСЬКИЙ, будинок 3-5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Смагула Роман Михайлович 380503730654 Roman.SmahulaST@Ukrnafta.com
Класифікатор ДК 021:2015:
31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
20.07.2026 року в електронній системі закупівель було оголошено відкриті торги за предметом закупівлі: «Запобіжники», ідентифікатор закупівлі UA-2026-07-20-001087-a (далі – Закупівля). 28.07.2026 року через неподання у строк, установлений Замовником, жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах, Закупівля була автоматично відмінена електронною системою закупівель на підставі підпункту другого пункту 51 Особливостей. Враховуючи зазначене, з метою забезпечення наявної потреби, є необхідність та підстави прийняти рішення щодо здійснення Закупівлі відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей.
Очікувана вартість:
113 832.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписСтроки оплати Товару (партії Товару): протягом 90 (дев’яноста) календарних днів після здійснення процесу приймання за кількістю та якістю (після зняття усіх зауважень), які відраховуються з дати підписання уповноваженими представниками Сторін відповідної (-их) видаткової (-их) накладної (-их) (у випадку, якщо Постачальником Товару є резидент України) або акту (-ів) приймання-передачі Товару (у випадку, якщо Постачальником Товару є нерезидент України).
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях90 календарні дні
Умови поставки:
підписання договору - 100%
- Подіяпідписання договору
- ОписУмови поставки: DDP склад призначення для резидентів, DAP- склад призначення для нерезидентів. Транспортні витрати по доставці товару в місце призначення (при умовах поставки DDP/DAP) включені в ціну товару. Строк поставки товару: протягом 30 календарних днів з моменту підписання договору.
- Розмір100%
- ТипОдноразова поставка
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Запобіжник ПП57У-40681 УХЛ3 (660В, 800А)
Кількість
12 штука
Період постачання
до 27.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ «АС ЕНЕРГІЯ ГЛОБАЛ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
42438057
-
Адреса:
01014, Україна, Київська область, Київ, вул. Соловцова Миколи, будинок 2, офіс 38
Ціна пропозиції
113 832.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 09:10
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
25b5ff209bcf4219a25dc559bef31704
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-01-000492-a-a1
Постачальник:
ТОВ «АС ЕНЕРГІЯ ГЛОБАЛ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
42438057
-
Адреса:
01014, Україна, Київська область, Київ, вул. Соловцова Миколи, будинок 2, офіс 38
Номер договору:
13/4075-МТР/26
Сума договору:
113 832.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
94 860.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.08.2026 00:00 - 31.03.2027 00:00
Дата підписання:
28.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний