-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Запобіжники
Оголошено тендер
113 832.00
UAH
Номер:
72f3eb7b13f8412bab64c05c8860941f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-20-008662-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00135390
-
Адреса:
04053, Україна, Київська область, Київ, 04053, м.Київ, Шевченківський район, ПРОВУЛОК НЕСТОРІВСЬКИЙ, будинок 3-5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00135390
-
Адреса:
04053, Україна, Київська область, Київ, 04053, м.Київ, Шевченківський район, ПРОВУЛОК НЕСТОРІВСЬКИЙ, будинок 3-5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
113 832.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Запобіжники
Примітки:
Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу відповідно до підпункту 6 пункту 13 постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178 (у.о. Смагула Р.М.)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Дата опублікування:
20.08.2026 13:48
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
20.07.2026 року в електронній системі закупівель було оголошено відкриті торги за предметом закупівлі: «Запобіжники», ідентифікатор закупівлі UA-2026-07-20-001087-a (далі – Закупівля). 28.07.2026 року через неподання у строк, установлений Замовником, жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах, Закупівля була автоматично відмінена електронною системою закупівель на підставі підпункту другого пункту 51 Особливостей. Враховуючи зазначене, з метою забезпечення наявної потреби, є необхідність та підстави прийняти рішення щодо здійснення Закупівлі відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей.
-
Дата публікації:
20.08.2026 13:48
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписСума з ПДВ
Сума113 832.00 UAH