-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Сир кисломолочний 9%
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-000145-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
825 894.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
05
год
05
хв
57
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
e7188b4551444157aaba1cc92438f51c
Внутрішній номер закупівлі:
30247077
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-000145-a
Замовник:
Святошинський ПНІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03188777
-
Адреса:
03115, Україна, Київська область, Київ, вул. Івана Крамського, 16, м. Київ
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Пацубієнко Ірина Сергіївна 380444503875 spbi1@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15540000-5 Сирні продуктиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
825 894.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
01.09.2026 08:18 - 14.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
01.09.2026 08:18 - 17.09.2026 00:00
Період оскарження:
01.09.2026 08:18 - 14.09.2026 00:00
Аукціон:
з 17.09.2026 14:04
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴825 894.00 Сир кисломолочний не менше 9% жиру