• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Сир кисломолочний 9%

Оголошено тендер

991 072.80 UAH
Номер: 6dd92570289348e8b1aa2f8c7739439c
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-12-008801-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Святошинський ПНІ
Замовник: Святошинський ПНІ
Очікувана вартість: 991 072.80 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Сир кисломолочний 9%
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продукти
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 12.08.2026 14:16

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:3102 - Забезпечення соціальними послугами стаціонарного догляду з наданням місця для проживання, всебічної підтримки, захисту та безпеки осіб, які не можуть вести самостійний спосіб життя через похилий вік, фізичні та розумові вади, психічні захворювання або інші хвороби
Адміністративно-територіальна класифікаціяКиїв
Сума991 072.80 UAH