-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
-
Донорські кошти
Автомобіль швидкої медичної допомоги типу В (ДК 021:2015 – 34110000-1 Легкові автомобілі)
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-000031-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
3 750 000.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
18
год
38
хв
24
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
abd16aed5ca14f1e87c7ab0993538ab6
Внутрішній номер закупівлі:
30246969
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-000031-a
Замовник:
КЗ ЛОР "Львівський обласний медичний фаховий коледж"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22333618
-
Адреса:
79024, Україна, Львівська область, місто Львів, вул. В. Липинського, 54
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Федан Іван Степанович +380672520107 medcolpo@gmail.com http://medcolpo.lviv.ua
Організація-донор:
ЄС (Ukraine Facility)
×
-
Ідентифікатор:
XM-DAC 55000
-
Адреса:
1048, Королівство Бельгія, Brussel, Брюссель, Rue de la Loi / Wetstraat, 175
Класифікатор ДК 021:2015:
34110000-1 Легкові автомобіліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
3 750 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
01.09.2026 00:38 - 14.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
01.09.2026 00:38 - 17.09.2026 00:00
Період оскарження:
01.09.2026 00:38 - 14.09.2026 00:00
Аукціон:
з 17.09.2026 14:34
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 750 000.00 Автомобіль швидкої медичної допомоги типу В (ДК 021:2015 – 34110000-1 Легкові автомобілі)