-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Автомобіль швидкої медичної допомоги типу В (ДК 021:2015 – 34110000-1 Легкові автомобілі)
Оголошено тендер
4 500 000.00
UAH
Номер:
f07b5e8466934bf68826537a0deb5610
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-016317-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КЗ ЛОР "Львівський обласний медичний фаховий коледж"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22333618
-
Адреса:
79024, Україна, Львівська область, місто Львів, вул. В. Липинського, 54
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КЗ ЛОР "Львівський обласний медичний фаховий коледж"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22333618
-
Адреса:
79024, Україна, Львівська область, місто Львів, вул. В. Липинського, 54
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
4 500 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Автомобіль швидкої медичної допомоги типу В (ДК 021:2015 – 34110000-1 Легкові автомобілі)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
34110000-1 Легкові автомобілі
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
31.08.2026 23:54
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписЗакупівля за кошти: Ukraine facility. Закупівля здійснюється на дотримання Рамкової угоди між Україною та Європейським Союзом щодо спеціальних механізмів реалізації фінансування Союзу для України згідно з інструментом Ukraine Facility, ратифікованої Законом України від 06 червня 2024 року № 3786-IX. Зміст висвітленої інформації не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу.
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1300 - Підготовка та реалізація публічних інвестиційних проектів / програм публічних інвестицій за рахунок коштів місцевого бюджету в галузі освіти
Адміністративно-територіальна класифікаціяЛьвів
Сума4 500 000.00 UAH
Проєкт DREAM
ID проєкту DREAM:
DREAM-UA-120326-B76FBDAE
Назва проєкту:
"Створення навчально-практичного центру клінічної симуляції Комунального закладу Львівської обласної ради "Львівський обласний медичний фаховий коледж" за адресою: Україна, 79024, Львівська обл., місто Львів, вул. Липинського В., будинок 54."
Посилання на проєкт:
https://dream.gov.ua/ua/pip/DREAM-UA-120326-B76FBDAE