• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Механо-монтажні роботи

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 17.09.26 23:58)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 17.09.26 23:58)

238 000.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
16
дн
17
год
57
хв
13
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 4efb4920dedf4e10a4d073949987bb72
Внутрішній номер закупівлі: 30246963
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-01-000023-a   
Замовник: Броварський ліцей № 10 Броварської міської ради Броварського району Київської області
Контактна особа: Лілія Кукшина +380979977107 kykshina10@ukr.net http://brovary-school10.edukit.kiev.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 45350000-5 Механо-монтажні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 238 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 01.09.2026 00:16 - 14.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 01.09.2026 00:16 - 17.09.2026 23:58
Період оскарження: 01.09.2026 00:16 - 14.09.2026 00:00
Аукціон: з 18.09.2026 14:42

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴238 000.00 Механо-монтажні роботи ( «Послуги з монтажу індивідуальних канатно-спускових рятувальних пристроїв» (ДК 021:2015 - 45350000-5 «Механо-монтажні роботи»)