-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Механо-монтажні роботи
Оголошено тендер
285 600.00
UAH
Номер:
da2298c994b54ea5af811ef01a0f73a1
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-016302-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Броварський ліцей № 10
Броварської міської ради Броварського району Київської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
25657557
-
Адреса:
07400, Україна, Київська область, м. Бровари, вул. Петлюри Симона, 17-Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Броварський ліцей № 10
Броварської міської ради Броварського району Київської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
25657557
-
Адреса:
07400, Україна, Київська область, м. Бровари, вул. Петлюри Симона, 17-Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
285 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Механо-монтажні роботи
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45350000-5 Механо-монтажні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
31.08.2026 23:50
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяБровари
Сума285 600.00 UAH