-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Стерилізатор паровий з об’ємом камери 23 л. (код за ДК 021:2015 – 33190000-8— Медичне обладнання та вироби)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-013729-a
Завершена
139 600.00
UAH без ПДВ
Номер:
8a4c96918764485bb93a406c4756a3c3
Внутрішній номер закупівлі:
30246901
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-013729-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СМІЛЯНСЬКА МІСЬКА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА" СМІЛЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
05540577
-
Адреса:
20701, Україна, Черкаська область, м. Сміла, вул. Софіївська, буд. 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Юлія Нечиталюк +380637446689 smstompol@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом UA-2026-08-23-000682-a. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
139 600.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Стерилізатор паровий Granum (Classic) B-23L (НК 024:2023: 38671 — Стерилізатор паровий, НК 031:2024 Z12011301 Обладнання для очистки та дезінфекції)
×
-
НК 024:2023:
38671 Стерилізатор паровий
Кількість
1 штука
Період постачання
31.08.2026 - 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Самігуллін Олексій Равільович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2999212990
-
Адреса:
69118, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вул.Автозаводська будинок 28 квартира 41
Ціна пропозиції
139 600.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 23:45
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
ca17e72dbb9c4728bc4131159bff0515
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-013729-a-a1
Постачальник:
Самігуллін Олексій Равільович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2999212990
-
Адреса:
69118, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вул.Автозаводська будинок 28 квартира 41
Номер договору:
56
Сума договору:
139 600.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 15:00
Статус:
Підписаний