-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Стерилізатор паровий з об’ємом камери 23 л. (код за ДК 021:2015 – 33190000-8— Медичне обладнання та вироби)
Оголошено тендер
139 600.00
UAH
Номер:
fe52015dddca4ef0a1be5f7ad2359a5e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-016066-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СМІЛЯНСЬКА МІСЬКА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА" СМІЛЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
05540577
-
Адреса:
20701, Україна, Черкаська область, м. Сміла, вул. Софіївська, буд. 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СМІЛЯНСЬКА МІСЬКА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА" СМІЛЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
05540577
-
Адреса:
20701, Україна, Черкаська область, м. Сміла, вул. Софіївська, буд. 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
139 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Стерилізатор паровий з об’ємом камери 23 л. (код за ДК 021:2015 – 33190000-8— Медичне обладнання та вироби)
Примітки:
Згідно наявної потреби на 2026 рік
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
31.08.2026 22:42
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Підстави для здійснення закупівлі: відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей: відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом (UA-2026-08-23-000682-a). При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації.
-
Дата публікації:
31.08.2026 22:44
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:2100 - Стоматологічна допомога населенню
Адміністративно-територіальна класифікаціяСміла
Сума139 600.00 UAH