-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
-
Донорські кошти
Мікроскоп та комплект мікропрепаратів для кабінету Біології (для Вчителя та Учня) з методичним керівництвом цифровим курсом з функціями ШІ
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-013617-a
Закупівля проводиться в рамках реалізації проєкту відповідно до Плану України: 7.13. Забезпечення доступу до безпечної та якісної освіти, співфінансується Європейським Союзом — Ukraine Facility. Закупівля здійснюється за кошти програми фінансування «Ukraine Facility». Учасники під час підготовки та подання тендерних пропозицій повинні враховувати вимоги статей 3, 5, 7, 16 та 17 Рамкової угоди між Україною та Європейським Союзом щодо спеціальних механізмів реалізації фінансування ЄС для України згідно з інструментом «Ukraine Facility». Зміст висвітленої інформації не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу.
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)
102 500.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
06
дн
19
год
42
хв
01
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
823fa413005f471f9de04b1d3f2b6b21
Внутрішній номер закупівлі:
30246789
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-013617-a
Замовник:
Тростянецька гімназія Тростянецької селищної ради Вінницької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
24902641
-
Адреса:
24300, Україна, Вінницька область, Тростянець, вул.Соборна, 94
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ільченко Ірина Олександрівна +380686226334 ira01012013@ukr.net
Організація-донор:
ЄС (Ukraine Facility)
×
-
Ідентифікатор:
XM-DAC 55000
-
Адреса:
1048, Королівство Бельгія, Brussel, Брюссель, Rue de la Loi / Wetstraat, 175
Класифікатор ДК 021:2015:
38510000-3 МікроскопиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
102 500.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 23:02 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 23:02 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 23:02 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 08.09.2026 15:48
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴102 500.00 Мікроскоп та комплект мікропрепаратів для кабінету Біології (для Вчителя та Учня) з методичним керівництвом цифровим курсом з функціями ШІ