• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Мікроскоп та комплект мікропрепаратів для кабінету Біології (для Вчителя та Учня) з методичним керівництвом цифровим курсом з функціями ШІ

Оголошено тендер

123 000.00 UAH
Номер: 5d0d31b856d449ef926b6d4bd1ffe813
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-015825-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Тростянецька гімназія Тростянецької селищної ради Вінницької області
Замовник: Тростянецька гімназія Тростянецької селищної ради Вінницької області
Очікувана вартість: 123 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Мікроскоп та комплект мікропрепаратів для кабінету Біології (для Вчителя та Учня) з методичним керівництвом цифровим курсом з функціями ШІ
Примітки: Місце знаходження :24300 Вінницька область Гайсинський район, селище Тростянець, вул. Соборна, буд. №94. Категорія 3 – юридичні особи, які є підприємствами, установами, організаціями (крім тих, які визначені у пунктах 1 і 2 цієї частини) та їх об’єднання, які забезпечують потреби держави або територіальної громади, якщо така діяльність не здійснюється на промисловій чи комерційній основі.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 38510000-3 Мікроскопи
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 31.08.2026 21:53

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Мікроскоп та комплект мікропрепаратів для кабінету Біології (для Вчителя та Учня) з методичним керівництвом цифровим курсом з функціями ШІ
Код ДК 021:2015: 38510000-3 Мікроскопи
Кількість 4 штука
Період постачання до 31.12.2026

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписКПКВ 0611184 – «Виконання заходів, спрямованих на реалізацію публічного інвестиційного проєкту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам»
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1184 - Виконання заходів, спрямованих на реалізацію публічного інвестиційного проекту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяТростянець
Сума98 400.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписКПКВ 0611183 – «Співфінансування заходів, що реалізуються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію публічного інвестиційного проєкту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа»
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1183 - Співфінансування заходів, що реалізуються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію публічного інвестиційного проекту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа»
Адміністративно-територіальна класифікаціяТростянець
Сума24 600.00 UAH

Проєкт DREAM

ID проєкту DREAM: DREAM-UA-180326-05FFA366
Назва проєкту: Створення освітнього простору у межах реформи " Нова українська школа"
Посилання на проєкт: https://dream.gov.ua/ua/pip/DREAM-UA-180326-05FFA366