-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Поточний ремонт огорожі Щирецького ліцею ім.Героя України Б.Ільківа Щирецької селищної ради Львівського району Львівської області» (Код ДК 021:2015: 45450000-6 — Інші завершальні будівельні роботи)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-013537-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)
477 288.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
06
дн
22
год
11
хв
16
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
6508917f9b944154b9f67585cee035c2
Внутрішній номер закупівлі:
30246711
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-013537-a
Замовник:
Відділ освіти виконавчого комітету Щирецької селищної ради Львівського району Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
42133517
-
Адреса:
81160, Україна, Львівська область, с-ще Щирець, вул. Сагайдачного, 47
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Худа Ольга Володимирівна +380969155803 shchyrecosvita@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
477 288.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 22:43 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 22:43 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 22:43 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 08.09.2026 12:51
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴477 288.00 «Поточний ремонт огорожі Щирецького ліцею ім.Героя України Б.Ільківа Щирецької селищної ради Львівського району Львівської області» (Код ДК 021:2015: 45450000-6 — Інші завершальні будівельні роботи)