-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Поточний ремонт огорожі Щирецького ліцею ім.Героя України Б.Ільківа Щирецької селищної ради Львівського району Львівської області» (Код ДК 021:2015: 45450000-6 — Інші завершальні будівельні роботи)
Оголошено тендер
572 745.60
UAH
Номер:
697357aba5e847d28733873202fb3d05
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-015805-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Відділ освіти виконавчого комітету Щирецької селищної ради Львівського району Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
42133517
-
Адреса:
81160, Україна, Львівська область, с-ще Щирець, вул. Сагайдачного, 47
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Відділ освіти виконавчого комітету Щирецької селищної ради Львівського району Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
42133517
-
Адреса:
81160, Україна, Львівська область, с-ще Щирець, вул. Сагайдачного, 47
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
572 745.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«Поточний ремонт огорожі Щирецького ліцею ім.Героя України Б.Ільківа Щирецької селищної ради Львівського району Львівської області» (Код ДК 021:2015: 45450000-6 — Інші завершальні будівельні роботи)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
31.08.2026 21:48
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяЩирець
Сума572 745.60 UAH