-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації харчування учнів способом кейтерингу
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-013477-a
Завершена
2 558 850.00
UAH без ПДВ
Номер:
27c10c4dcec84b7390577ed05ee7f698
Внутрішній номер закупівлі:
30246652
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-013477-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ ГАЛИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43991679
-
Адреса:
77100, Україна, Івано-Франківська область, місто Галич, вул.Винниченка, будинок 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олена Стасенко +380343122189 43991679.stasenko@gmail.com https://galych-osvita.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації.
UA-2026-08-17-012683-a
Очікувана вартість:
2 558 850.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з організації харчування учнів способом кейтерингу
Кількість
1 послуга
Період постачання
01.09.2026 - 30.09.2026
Місце постачання
77000, Україна, Івано-Франківська область, м. Галич, вул. Шевченко, 5; с. Залуква, вул. Шкільна, 7; с. Мединя, вул. Чорновола, 101; с. Блюдники, вул. Галицька, 50; с. Вікторів, вул. Федика, 169; с. Колодіїв, вул. Центральна, 17; с. Дорогів, вул. Центральна, 25А; с. Комарів, вул. Ворони, 217В; с. Крилос, вул. Шевченка, 16А; с. Бринь, вул. Галицька, 66; с. Вікторів, вул. Федика, 347; с. Німшин, вул. Зарічна 2А; м. Галич, вул. Львівська, 3; м. Галич, вул. Винниченка, 6
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БУКАТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
46384361
-
Контактна особа:
+380990298589
-
Адреса:
76160, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківський р-н село Залуква вул.Калуська будинок 51Р. Інформація про кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи: Мельничук Олексій Васильович, громадянство: Україна, Україна, 76018, Івано-Франківська обл., Івано-Франківський р-н, місто Івано-Франківськ, вул.Героїв Києва, будинок 3А, квартира 12. Тип бенефіціарного володіння: Прямий вирішальний вплив. Відсоток частки статутного капіталу або відсоток права голосу: 100
Ціна пропозиції
2 558 850.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 22:30
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
9c9dbae2e0ba4614b1b374d542487ed9
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-013477-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БУКАТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
46384361
-
Адреса:
76160, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківський р-н село Залуква вул.Калуська будинок 51Р. Інформація про кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи: Мельничук Олексій Васильович, громадянство: Україна, Україна, 76018, Івано-Франківська обл., Івано-Франківський р-н, місто Івано-Франківськ, вул.Героїв Києва, будинок 3А, квартира 12. Тип бенефіціарного володіння: Прямий вирішальний вплив. Відсоток частки статутного капіталу або відсоток права голосу: 100
Номер договору:
155
Сума договору:
2 558 850.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 11:00
Статус:
Підписаний