• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

Послуги з організації харчування учнів способом кейтерингу

Оголошено тендер

2 558 850.00 UAH
Номер: a5641398e5744587836c60ef92dd1b8b
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-015980-a
Тип процедури: Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник: ВІДДІЛ ОСВІТИ ГАЛИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ ГАЛИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 2 558 850.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з організації харчування учнів способом кейтерингу
Примітки: Відповідно до підпункту 6 пункту 13 особливостей здійснення публічних закупівель товарів, pо6iт i послуг, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 з дня його припинення або скасування», затверджених постановою Кабінету Miністрів України від 12.10.2022 № 1178 (відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послуги
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 31.08.2026 22:23

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяГалич
Сума535 500.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1702 - Забезпечення харчуванням учнів закладів загальної середньої освіти за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяГалич
Сума2 023 350.00 UAH