-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Папки-справи картонні код ДК 021:2015-22850000-3 Швидкозшивачі та супутнє приладдя
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-013446-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
666 666.67
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
00
год
11
хв
57
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
eeda42e13f2d4c05a3a34ac2263cb84e
Внутрішній номер закупівлі:
30246620
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-013446-a
Замовник:
Київський окружний адміністративний суд
×
-
Код ЄДРПОУ:
35919304
-
Адреса:
01133, Україна, м. Київ, м. Київ, б-р Лесі Українки, буд. 26
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Ірина Савицька +380631328428 0671574390s@gmail.com http://adm.ko.court.gov.ua/sud1070/
Класифікатор ДК 021:2015:
22850000-3 Швидкозшивачі та супутнє приладдяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
666 666.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 22:16 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 22:16 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 22:16 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 08.09.2026 15:12
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴666 666.67 Папки-справи картонні код ДК 021:2015-22850000-3 Швидкозшивачі та супутнє приладдя