-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Папки-справи картонні код ДК 021:2015-22850000-3 Швидкозшивачі та супутнє приладдя
Оголошено тендер
800 000.00
UAH
Номер:
e49c5f7e8c8b497a834630dbe850d6c2
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-015897-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Київський окружний адміністративний суд
×
-
Код ЄДРПОУ:
35919304
-
Адреса:
01133, Україна, м. Київ, м. Київ, б-р Лесі Українки, буд. 26
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Київський окружний адміністративний суд
×
-
Код ЄДРПОУ:
35919304
-
Адреса:
01133, Україна, м. Київ, м. Київ, б-р Лесі Українки, буд. 26
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
800 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Папки-справи картонні код ДК 021:2015-22850000-3 Швидкозшивачі та супутнє приладдя
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
22850000-3 Швидкозшивачі та супутнє приладдя
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
31.08.2026 22:06
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Папки-справи картонні
Кількість
95923 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:0501020 - Забезпечення здійснення правосуддя місцевими, апеляційними судами та функціонування органів і установ системи правосуддя
Сума800 000.00 UAH