-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 50610000-4 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування захисного обладнання (технічне обслуговування вогнегасників)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-013440-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)
234 309.47
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
06
дн
21
год
58
хв
30
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
c01fa171c1bf444ead42c0bade3e870b
Внутрішній номер закупівлі:
30246611
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-013440-a
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ДЕСНЯНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
×
-
Код ЄДРПОУ:
37501684
-
Адреса:
02217, Україна, м. Київ, вулиця Закревського, будинок 15-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шпак Юлія Борисівна 0969809160 uliashpak01091991@gmail.com http://ruodesn.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
50610000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування захисного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
234 309.47 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 22:14 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 22:14 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 22:14 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 08.09.2026 14:14
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴234 309.47 ДК 021:2015: 50610000-4 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування захисного обладнання (технічне обслуговування вогнегасників)