-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 50610000-4 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування захисного обладнання (технічне обслуговування вогнегасників)
Оголошено тендер
281 171.36
UAH
Номер:
a1553d1d26c8464d9638998524edaaef
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-015851-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ДЕСНЯНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
×
-
Код ЄДРПОУ:
37501684
-
Адреса:
02217, Україна, м. Київ, вулиця Закревського, будинок 15-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ДЕСНЯНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
×
-
Код ЄДРПОУ:
37501684
-
Контактна особа:
Шпак Юлія Борисівна 0969809160 uliashpak01091991@gmail.com
-
Адреса:
02217, Україна, м. Київ, вулиця Закревського, будинок 15-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
281 171.36 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015: 50610000-4 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування захисного обладнання
(технічне обслуговування вогнегасників)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50610000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування захисного обладнання
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
31.08.2026 21:59
Дата модифікації:
31.08.2026 21:59
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис1010.1021.1022.1141
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1010 - Надання дошкільної освіти
Адміністративно-територіальна класифікаціяДеснянський
Сума281 171.36 UAH