• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Поточний ремонт системи опалення, гарячого та холодного водопостачання будівлі головного корпусу з прибудовами та підвалом за адресою: м.Чернігів проспект Миру, 211-д (код за ДК 021:2015 50720000-8 Послуги з ремонту та технічного обслуговування систем центрального опалення)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)

343 895.83 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
06
дн
21
год
58
хв
44
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: e3019738e801470ea7727dee6d01e305
Внутрішній номер закупівлі: 30246610
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-013437-a   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Чернігівський медичний центр сучасної онкології" Чернігівської обласної ради
Контактна особа: Валентина Лошак +380462259991, +380631875357 tenderonc2015@meta.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опаленняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 343 895.83 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 22:14 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 22:14 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 22:14 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 08.09.2026 11:09

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴343 895.83 Поточний ремонт системи опалення, гарячого та холодного водопостачання будівлі головного корпусу з прибудовами та підвалом за адресою: м.Чернігів проспект Миру, 211-д (код за ДК 021:2015 50720000-8 Послуги з ремонту та технічного обслуговування систем центрального опалення)