-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт системи опалення, гарячого та холодного водопостачання будівлі головного корпусу з прибудовами та підвалом за адресою: м.Чернігів проспект Миру, 211-д (код за ДК 021:2015 50720000-8 Послуги з ремонту та технічного обслуговування систем центрального опалення)
Оголошено тендер
412 675.00
UAH
Номер:
0a2387fe0b2642ff8aa5ec5a4ae37976
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-015871-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Чернігівський медичний центр сучасної онкології" Чернігівської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02006065
-
Адреса:
14029, Україна, Чернігівська область, м. Чернігів, просп. Миру, 211-д
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Чернігівський медичний центр сучасної онкології" Чернігівської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02006065
-
Адреса:
14029, Україна, Чернігівська область, м. Чернігів, просп. Миру, 211-д
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
412 675.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт системи опалення, гарячого та холодного водопостачання будівлі головного корпусу з прибудовами та підвалом за адресою: м.Чернігів проспект Миру, 211-д (код за ДК 021:2015 50720000-8 Послуги з ремонту та технічного обслуговування систем центрального опалення)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опалення
Дата опублікування:
31.08.2026 22:02
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума412 675.00 UAH