• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • Донорські кошти

Придбання меблів для створення сучасного освітнього простору з облаштування кабінетів (фізики, хімії, біології, географії, математики, інформатики (1, 2), англійської мови (1, 2)), та лабораторій (СТЕМ, фізики, хіміко-біологічної) в Коломийському ліцеї «Коломийської гімназії імені Михайла Грушевського» Коломийської міської ради на реалізацію публічного інвестиційного проєкту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти “Нова українська школа” у 2026 році.

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)

2 518 280.83 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
01
год
09
хв
13
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 4603b668caa343c89395b90b89362d24
Внутрішній номер закупівлі: 30246496
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-013324-a   
Замовник: Коломийський ліцей "Коломийська гімназія імені Михайла Грушевського" Коломийської міської ради Івано-Франківської області
Контактна особа: Оксана Ясніковська +380679179260 okyasnikovska@gmail.com
Організація-донор: ЄС (Ukraine Facility)
Класифікатор ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 2 518 280.83 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 21:46 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 21:46 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 21:46 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 08.09.2026 12:13

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴2 518 280.83 Придбання меблів для створення сучасного освітнього простору з облаштування кабінетів (фізики, хімії, біології, географії, математики, інформатики (1, 2), англійської мови (1, 2)), та лабораторій (СТЕМ, фізики, хіміко-біологічної)