• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Придбання меблів для створення сучасного освітнього простору з облаштування кабінетів (фізики, хімії, біології, географії, математики, інформатики (1, 2), англійської мови (1, 2)), та лабораторій (СТЕМ, фізики, хіміко-біологічної) в Коломийському ліцеї «Коломийської гімназії імені Михайла Грушевського» Коломийської міської ради на реалізацію публічного інвестиційного проєкту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти “Нова українська школа” у 2026 році.

Оголошено тендер

3 021 937.00 UAH
Номер: 8a61aad4a13d407e9f3233b36a96cafc
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-015268-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Коломийський ліцей "Коломийська гімназія імені Михайла Грушевського" Коломийської міської ради Івано-Франківської області
Замовник: Коломийський ліцей "Коломийська гімназія імені Михайла Грушевського" Коломийської міської ради Івано-Франківської області
Очікувана вартість: 3 021 937.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Придбання меблів для створення сучасного освітнього простору з облаштування кабінетів (фізики, хімії, біології, географії, математики, інформатики (1, 2), англійської мови (1, 2)), та лабораторій (СТЕМ, фізики, хіміко-біологічної) в Коломийському ліцеї «Коломийської гімназії імені Михайла Грушевського» Коломийської міської ради на реалізацію публічного інвестиційного проєкту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти “Нова українська школа” у 2026 році.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні меблі
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 31.08.2026 19:30

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Шкільні меблі для кабінетів (фізики, хімії, біології, географії, математики, інформатики (1, 2), англійської мови (1, 2)), та лабораторій (СТЕМ, фізики, хіміко-біологічної)
Код ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні меблі
Кількість 12 комплект
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1183 - Співфінансування заходів, що реалізуються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію публічного інвестиційного проекту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа»
Адміністративно-територіальна класифікаціяКоломия
Сума697 370.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписКПКВК 0611184 «Виконання заходів, спрямованих на реалізацію публічного інвестиційного проекту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам» ( цей крок співфінансується Європейським союзом - Ukraine Faciliti) Кошти державного бюджету.
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1184 - Виконання заходів, спрямованих на реалізацію публічного інвестиційного проекту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяКоломия
Сума2 324 567.00 UAH

Проєкт DREAM

ID проєкту DREAM: 130426-EAC68583
Назва проєкту: Створення освітнього простору в межах реформи «Нова українська школа» у Коломийській територіальній громаді Івано-Франківської області
Посилання на проєкт: https://dream.gov.ua/ua/pip/DREAM-UA-130426-EAC68583