-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
-
Донорські кошти
«Комплект навчального електротехнічного обладнання»
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-013322-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 23:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 23:00)
997 173.33
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
08
дн
00
год
09
хв
12
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
c3fdbafaefb148f49499763e3b36c49f
Внутрішній номер закупівлі:
30246493
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-013322-a
Замовник:
ВИЖНИЦЬКА МІСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04062096
-
Адреса:
59200, Україна, Чернівецька область, Вижниця, ВУЛИЦЯ УКРАЇНСЬКА, будинок 34
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сатоніна Катерина 380979494477 SATONINA580@UKR.NET
Організація-донор:
ЄС (Ukraine Facility)
×
-
Ідентифікатор:
XM-DAC 55000
-
Адреса:
1048, Королівство Бельгія, Brussel, Брюссель, Rue de la Loi / Wetstraat, 175
Класифікатор ДК 021:2015:
31730000-2 Електротехнічне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
997 173.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 21:46 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 21:46 - 08.09.2026 23:00
Період оскарження:
31.08.2026 21:46 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 09.09.2026 15:04
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴997 173.33 Лот 1.