• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

«Комплект навчального електротехнічного обладнання»

Оголошено тендер

1 196 608.00 UAH
Номер: e520557caee64519bb576427bb3b5fa7
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-010729-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ВИЖНИЦЬКА МІСЬКА РАДА
Замовник: ВИЖНИЦЬКА МІСЬКА РАДА
Очікувана вартість: 1 196 608.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: «Комплект навчального електротехнічного обладнання»
Примітки: 59200, Чернівецька область, м. Вижниця, вул. Українська, 34. Категорія Замовника:органи державної влади та органи місцевого самоврядування, зазначені у п. 1 ч. 1 статті 2
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 31730000-2 Електротехнічне обладнання
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 31.08.2026 15:29

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1183 - Співфінансування заходів, що реалізуються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію публічного інвестиційного проекту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа»
Адміністративно-територіальна класифікаціяВижницька
Сума119 660.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1184 - Виконання заходів, спрямованих на реалізацію публічного інвестиційного проекту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяВижницька
Сума1 076 948.00 UAH