-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-013283-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 01:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 01:00)
774 998.04
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
01
год
32
хв
15
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
ab1201a674f345e09fb380e24d360cac
Внутрішній номер закупівлі:
30246458
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-013283-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Центральна міська лікарня Ренійської міської ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01998868
-
Адреса:
68803, Україна, Одеська область, м. Рені, вул. Дунайська, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олена Чупрова +380993566686 crbreni@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
774 998.04 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 21:36 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 21:36 - 08.09.2026 01:00
Період оскарження:
31.08.2026 21:36 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 09.09.2026 14:11
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴774 998.04 Природний газ