-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Природний газ
Оголошено тендер
929 997.65
UAH
Номер:
d795c161248e4cf0afd69f11309bd32a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-015692-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Центральна міська лікарня Ренійської міської ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01998868
-
Адреса:
68803, Україна, Одеська область, м. Рені, вул. Дунайська, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Центральна міська лікарня Ренійської міської ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01998868
-
Адреса:
68803, Україна, Одеська область, м. Рені, вул. Дунайська, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
929 997.65 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Природний газ
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
31.08.2026 21:21
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:2000 - Охорона здоров’я
Адміністративно-територіальна класифікаціяРені
Сума929 997.65 UAH