• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

код ДК 021:2015: 18410000-6 - Спеціальний одяг (Топ медичний (чоловічий); Штани медичні (чоловічі); Топ хірургічний (жіночий); Штани медичні (жіночі); Топ медичний (чоловічий); Штани медичні (чоловічі); Топ хірургічний (жіночий); Штани медичні (жіночі); Топ медичний (чоловічий); Штани медичні (чоловічі); Топ хірургічний (жіночий); Штани медичні (жіночі); Топ медичний (чоловічий); Штани медичні (чоловічі); Топ хірургічний (жіночий); Штани медичні (жіночі);)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)

400 045.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
00
год
32
хв
13
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 69c41a3369734ee3b2be47263bfb8741
Внутрішній номер закупівлі: 30246456
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-013282-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР СЛУЖБИ КРОВІ"
Контактна особа: Андрій Гончаров +380688921667 goncharic87@gmail.com http://bloodservice.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 18410000-6 Спеціальний одягАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 400 045.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 21:35 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 21:35 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 21:35 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 08.09.2026 14:49

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴400 045.00 код ДК 021:2015: 18410000-6 - Спеціальний одяг (Топ медичний (чоловічий); Штани медичні (чоловічі); Топ хірургічний (жіночий); Штани медичні (жіночі); Топ медичний (чоловічий); Штани медичні (чоловічі); Топ хірургічний (жіночий); Штани медичні (жіночі); Топ медичний (чоловічий); Штани медичні (чоловічі); Топ хірургічний (жіночий); Штани медичні (жіночі); Топ медичний (чоловічий); Штани медичні (чоловічі); Топ хірургічний (жіночий); Штани медичні (жіночі);)