• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Топ медичний (чоловічий); Штани медичні (чоловічі); Топ хірургічний (жіночий); Штани медичні (жіночі); Топ медичний (чоловічий); Штани медичні (чоловічі); Топ хірургічний (жіночий); Штани медичні (жіночі); Топ медичний (чоловічий); Штани медичні (чоловічі); Топ хірургічний (жіночий); Штани медичні (жіночі); Топ медичний (чоловічий); Штани медичні (чоловічі); Топ хірургічний (жіночий); Штани медичні (жіночі);

Оголошено тендер

480 054.00 UAH
Номер: 121bb068cb5c4a9cb7ff0094b5a590ef
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-015737-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР СЛУЖБИ КРОВІ"
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР СЛУЖБИ КРОВІ"
Очікувана вартість: 480 054.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Топ медичний (чоловічий); Штани медичні (чоловічі); Топ хірургічний (жіночий); Штани медичні (жіночі); Топ медичний (чоловічий); Штани медичні (чоловічі); Топ хірургічний (жіночий); Штани медичні (жіночі); Топ медичний (чоловічий); Штани медичні (чоловічі); Топ хірургічний (жіночий); Штани медичні (жіночі); Топ медичний (чоловічий); Штани медичні (чоловічі); Топ хірургічний (жіночий); Штани медичні (жіночі);
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 18410000-6 Спеціальний одяг
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 31.08.2026 21:33

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опискошти обласного бюджету
Код класифікації видатківТПКВКМБ:2060 - Створення банків крові та її компонентів
Адміністративно-територіальна класифікаціяШевченківський
Сума480 054.00 UAH