-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Устаткування біологічної очистки побутових стоків з мотажем
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-013253-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 09:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 09:00)
831 744.17
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
09
год
32
хв
25
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
f8e2a76bbcc041fa9ef1e53d5a37b7b6
Внутрішній номер закупівлі:
30246428
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-013253-a
Замовник:
Комунальний заклад Львівської обласної ради "Адміністрація державного історико-культурного заповідника "Тустань"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33839909
-
Адреса:
82612, Україна, Львівська область, Стрийський р-н, с. Урич, вул. Шевченка
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тимоцко Ірина Михайлівна +380673534633 tymotskoi@gmail.com http://tustan.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
831 744.17 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 21:28 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 21:28 - 08.09.2026 09:00
Період оскарження:
31.08.2026 21:28 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 09.09.2026 13:10
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴831 744.17 Устаткування біологічної очистки побутових стоків з мотажем