• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Устаткування біологічної очистки побутових стоків з мотажем

Оголошено тендер

998 093.00 UAH
Номер: 3471d954bef9448193c331f27d1d8cce
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-015529-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальний заклад Львівської обласної ради "Адміністрація державного історико-культурного заповідника "Тустань"
Замовник: Комунальний заклад Львівської обласної ради "Адміністрація державного історико-культурного заповідника "Тустань"
Очікувана вартість: 998 093.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Устаткування біологічної очистки побутових стоків з мотажем
Примітки: Згідно постанови КМУ від 12 жовтня 2022 р. № 1178
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 31.08.2026 20:38

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:4050 - Забезпечення діяльності заповідників
Адміністративно-територіальна класифікаціяУрич
Сума998 093.00 UAH