• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Печиво «Ювілейний букет» 200 г, печиво діабетичне, пряники, сухарі панірувальні

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)

74 850.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
00
год
32
хв
00
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: d09809be2df34022a02a1eab09787c95
Внутрішній номер закупівлі: 30246414
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-013240-a   
Замовник: КУ ХОРОШЕВСЬКИЙ ГЕРІАТРИЧНИЙ ПАНСІОНАТ
Контактна особа: Зуб Анастасія Миколаївна +380675770163 zubm999@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 74 850.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 21:25 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 21:25 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 21:25 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 08.09.2026 13:40

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴74 850.00 Печиво «Ювілейний букет» 200 г, печиво діабетичне, пряники, сухарі панірувальні