• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Печиво «Ювілейний букет» 200 г, печиво діабетичне, пряники, сухарі панірувальні

Оголошено тендер

89 820.00 UAH
Номер: 43b0a758817d4789b4033007dc27e83c
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-015456-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КУ ХОРОШЕВСЬКИЙ ГЕРІАТРИЧНИЙ ПАНСІОНАТ
Замовник: КУ ХОРОШЕВСЬКИЙ ГЕРІАТРИЧНИЙ ПАНСІОНАТ
Очікувана вартість: 89 820.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Печиво «Ювілейний букет» 200 г, печиво діабетичне, пряники, сухарі панірувальні
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробів
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 31.08.2026 20:13

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:3102 - Забезпечення соціальними послугами стаціонарного догляду з наданням місця для проживання, всебічної підтримки, захисту та безпеки осіб, які не можуть вести самостійний спосіб життя через похилий вік, фізичні та розумові вади, психічні захворювання або інші хвороби
Адміністративно-територіальна класифікаціяХорошеве
Сума89 820.00 UAH