• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Код ДК 021:2015 - 30190000-7: Офісне устаткування та приладдя різне (канцтовари)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)

293 201.67 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
06
дн
23
год
55
хв
20
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: a39154a3f8f54bcca1f4fdeac17a9d18
Внутрішній номер закупівлі: 30246325
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-013149-a   
Замовник: ДЕПАРТАМЕНТ МІСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Тетяна Бекреньова +380487054883 tanyalihtina@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 293 201.67 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 20:59 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 20:59 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 20:59 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 08.09.2026 12:01

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴293 201.67 Код ДК 021:2015 - 30190000-7: Офісне устаткування та приладдя різне (канцтовари)