-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015 - 30190000-7: Офісне устаткування та приладдя різне (канцтовари)
Оголошено тендер
351 842.00
UAH
Номер:
0b6e812f7a56499d90b90fb8a7cfd8f8
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-013512-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕПАРТАМЕНТ МІСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
34674154
-
Адреса:
65022, Україна, Одеська область, місто Одеса, вул.Косовська будинок 2-Д
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ МІСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
34674154
-
Адреса:
65022, Україна, Одеська область, місто Одеса, вул.Косовська будинок 2-Д
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
351 842.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Код ДК 021:2015 - 30190000-7: Офісне устаткування та приладдя різне (канцтовари)
Примітки:
Категорія замовника - передбачена п. 1 ч.4 ст.2 Закону. Закупівля за потребою. Вид закупівлі - процедура закупівлі (відкриті торги з урахуванням особливостей)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
31.08.2026 16:54
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Папір для друку формату А4 APHRODITE 80 г/м2,500 аркушів (або еквівалент)
Кількість
475 пачка
Період постачання
(не задано)
Папір для друку формату А4 APHRODITE 75 г/м2,500 аркушів (або еквівалент)
Кількість
25 пачка
Період постачання
(не задано)
Біндер-затискач для паперу металевий 19мм BUROMAX ВМ.5305 (або еквівалент)
Кількість
142 пакунок
Період постачання
(не задано)
Біндер-затискач для паперу металевий 25мм BUROMAX ВМ.5304 (або еквівалент
Кількість
104 пакунок
Період постачання
(не задано)
Біндер-затискач для паперу металевий 32мм BUROMAX ВМ.5303 (або еквівалент)
Кількість
91 пакунок
Період постачання
(не задано)
Біндер-затискач для паперу металевий 41мм BUROMAX ВМ.5302 (або еквівалент)
Кількість
63 пакунок
Період постачання
(не задано)
Біндер-затискач для паперу металевий 51мм BUROMAX ВМ.5301 (або еквівалент)
Кількість
70 пакунок
Період постачання
(не задано)
Закладинки 5цв*25л ВUROMAX ВМ.2302-98 прямокутні кольорові (або еквівалент)
Кількість
499 штука
Період постачання
(не задано)
Клей-олівець BUROMAX BM.4907 15гр PVP (або еквівалент)
Кількість
42 штука
Період постачання
(не задано)
Клей ПВА BUROMAX JOBMAX BM.4852 100мл супер ковпачок (або еквівалент)
Кількість
21 штука
Період постачання
(не задано)
Книга обліку А4 96л офсет клітинка Buromax BM.2400 (або еквівалент)
Кількість
75 штука
Період постачання
(не задано)
Коректор-ручка BUROMAX BM.1036 10мл спиртовий (або еквівалент)
Кількість
50 штука
Період постачання
(не задано)
Коригуюча рідина з пензликом 20мл BUROMAX BM.1003 (або еквівалент)
Кількість
55 штука
Період постачання
(не задано)
Олівець BUROMAX BM.8508 з гумкою асорті (або еквівалент)
Кількість
365 штука
Період постачання
(не задано)
Блок паперу 90*90*50 нкл білий BUROMAX BM.2215 (або еквівалент)
Кількість
105 штука
Період постачання
(не задано)
Блок для нотаток з клейким шаром, 75х75 мм, 450 аркушів, неон 5 кольорів+білий BUROMAX BM.2317-98 (або еквівалент)
Кількість
140 штука
Період постачання
(не задано)
Кутик А4 BUROMAX BM.3850-99 прозорий кольоровий (або еквівалент)
Кількість
2389 штука
Період постачання
(не задано)
Папка на зав’язках А4 Buromax JOBMAX BM.3359 картон 0,3 мм (або еквівалент)
Кількість
344 штука
Період постачання
(не задано)
Ручка масляна BUROMAX BM.8352-01 MaxOFFICE 0,7мм синя (або еквівалент)
Кількість
362 штука
Період постачання
(не задано)
Ручка масляна BUROMAX BM.8352-02 MaxOFFICE 0,7мм чорна (або еквівалент)
Кількість
144 штука
Період постачання
(не задано)
Реєстратор Buromax А4/50мм Elite жовта BM.3002-08c(або еквівалент)
Кількість
76 штука
Період постачання
(не задано)
Реєстратор двосторонній Buromax А4/70мм Elite салатовий BM.3001-15c (або еквівалент)
Кількість
176 штука
Період постачання
(не задано)
Скоба №10 BUROMAX JOBMAX BM.4401 1000шт пач (або еквівалент)
Кількість
118 пачка
Період постачання
(не задано)
Скоба №24/6 BUROMAX JOBMAX BM.4402 1000шт пач (або еквівалент)
Кількість
157 пачка
Період постачання
(не задано)
Скріпки оцинковані 25мм BUROMAX BM.5022 (100 шт/пак.) круглі (або еквівалент)
Кількість
229 пачка
Період постачання
(не задано)
Скріпки 50мм ВUROMAX ВМ.5020 (100шт/пак) хвилясті (або еквівалент)
Кількість
182 пачка
Період постачання
(не задано)
Скріпки 78мм BUROMAX BM.5021 50шт пач (або еквівалент)
Кількість
30 пачка
Період постачання
(не задано)
Клейка стрічка пакувальна BM.7152-01 18мм*10м прозора (або еквівалент)
Кількість
54 штука
Період постачання
(не задано)
Клейка стрічка пакувальна 48мм x 100ярдів, прозора, JOBMAX BUROMAX BM.7030-00 (або еквівалент)
Кількість
43 штука
Період постачання
(не задано)
Клейка стрічка пакувальна BM.7173-01 24мм*20м прозора(або еквівалент)
Кількість
46 штука
Період постачання
(не задано)
Файл-конверт А4+/пак-100шт/ BUROMAX BM.3805-y 40мкм глянцевий (або еквівалент)
Кількість
152 пачка
Період постачання
(не задано)
Штемпельна фарба BUROMAX BM.1901-01 30мл синя (або еквівалент)
Кількість
4 штука
Період постачання
(не задано)
Чинка BUROMAX BM.4757-1 CUBE, RUBBER TOUCH (або еквівалент)
Кількість
4 штука
Період постачання
(не задано)
Степлер №10 BUROMAX ВМ.4100-01 чорний 15л (або еквівалент)
Кількість
6 штука
Період постачання
(не задано)
Степлер №24,26 BUROMAX BM.4214-01 на 20л чорний (або еквівалент)
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Лоток горизонтальний BUROMAX JOBMAX BM.6000-01 пластик чорний (або еквівалент)
Кількість
8 штука
Період постачання
(не задано)
Набір маркерів BUROMAX BM.8904-94 NEON текстові 6 кольорів (або еквівалент)
Кількість
4 штука
Період постачання
(не задано)
Ручка масляна BUROMAX BM.8362-03 LINEA, 0,5 мм, тригранний корпус червона (або еквівалент)
Кількість
10 штука
Період постачання
(не задано)
Папка-конверт А4 на кнопці BUROMAX BM.3926-99 асорті(або еквівалент)
Кількість
30 штука
Період постачання
(не задано)
Антистеплер BUROMAX BM.4490-01 чорний (або еквівалент)
Кількість
3 штука
Період постачання
(не задано)
Лоток горизонт BUROMAX ВМ.6252-01 3 яруса, металева сітка чорна(або еквівалент)
Кількість
4 штука
Період постачання
(не задано)
Лоток для паперів вертикальний BUROMAX BM.6264-01 310x295x240мм, на 3 відділення металевий, чорний (або еквівалент)
Кількість
3 штука
Період постачання
(не задано)
Набір настільний офісний метал сітка ВМ.6241-01 чорний (або еквівалент)
Кількість
4 штука
Період постачання
(не задано)
Ручка гелева Economiх PIRAMID E11913-02 синя 0,5(або еквівалент)
Кількість
294 штука
Період постачання
(не задано)
Ручка гелева-автоматична Pilot BL-G2-5-L синя (або еквівалент)
Кількість
266 штука
Період постачання
(не задано)
Ручка гелева-автоматична Pilot BL-G2-5-B чорна (або еквівалент)
Кількість
126 штука
Період постачання
(не задано)
Ручка лінер 4621 F Centropen ergoline, 0.3 мм синій (або еквівалент)
Кількість
40 штука
Період постачання
(не задано)
Комплект чорнил WWM 664 для Epson L110/L210/L300 4х140г B/C/M/Y (E664SET4) (або еквівалент)
Кількість
3 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:0160 - Керівництво і управління у відповідній сфері у містах (місті Києві), селищах, селах, територіальних громадах
Адміністративно-територіальна класифікаціяОдеська
Сума351 842.00 UAH